Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конкурс на участь у Літній школі: «Віртуалізація суспільної свідомості»29 Липня 2019р.

 Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує на Літню школу «Віртуалізація суспільної свідомості», яка відбудеться 14-16 серпня 2019 року в м. Київ.

   Літня школа «Віртуалізація суспільної свідомості» – 3-денна навчально-тренінгова програма з метою навчити молодь критично оцінювати інформацію, використовувати ефективні методи її перевірки та запобігати поширенню фейків.

    Програма Літньої школи передбачає тренінги, навчання, розвиток навиків ефективної роботи з інформацією, а також спілкування з тренерами та експертами у сфері інформаційної політики.

Основні завдання Літньої школи:

- показати актуальність проблем у сфері інформаційної безпеки, а також підкреслити її роль у формуванні мирного та безпечного середовища;

- визначити з чого складається особисте медіа-поле громадянина та ознайомити учасників з найпоширенішими технологіями маніпуляцій;

- мотивувати молодих активістів до формування критичного мислення;

- створити команду однодумців для боротьби з фейками та маніпулятивними технологіями;

- сприяти розвитку лідерських якостей учасників;

- стимулювати налагодження ділових контактів між учасниками літньої школи.

До участі у Літній школі запрошуються особи від 18 до 28 років – студенти, представники неурядових громадських організацій, молоді спеціалісти.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму, перейшовши за посиланням https://forms.gle/QFMrygWs9bm2JMFc8. За результатами конкурсу буде відібрано 24 учасників.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 липня (до 12:00 год.).

Оголошення результатів відбору – 31 липня. Кількість місць обмежена.

Робоча мова заходу – українська.

Організатори заохочують до участі представників із регіонів. Витрати на проїзд покриваються організаторами. Учасникам забезпечують проживання та харчування в рамках Літньої школи.