Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Оголошується набір на 5-місячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамах програми «Міжнародна парламентська стипендія»15 Липня 2019р.

З 1 березня – 31 липня 2020 року у рамках реалізації програми «Міжнародна парламентська стипендія» відбудеться 5-місячне стажування в Німецькому Бундестазі.

«Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському Вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2020 року.

Стипендіатам надається щомісячна стипендія в сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна.

Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу https://www.bundestag.de/ips

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі - 31 липня 2019 року.

У разі виникнення питань щодо "Міжнародної парламентської стипендії", звертайтесь будь ласка, до відділу політики Посольства за телефоном: 044 281 12 17.