Entrepreneurship Avenue 202116 Квітня 2021р.

Ви студент? У Вас є чудова ідея, яку повинен побачити світ? Або унікальні навички, якими могла б скористатися команда?

Так? Ідеально!

Віденьський університет економіки та бізнесу організовує одну з найбільших стартап-подій. Приєднуйтесь, щоб дізнатись більше про те, як Entrepreneurship Avenue 2021 може допомогти Вам зробити перші кроки у світі бізнесу та підприємництва. Також Ви матимете змогу прослухати надихаючі виступи спікерів!

Щоб приєднатися до заходу, зареєструйтесь тут

Незалежно від того, студентом якого університету Ви є, яку галузь навчання вивчаєте чи якими навичками володієте - хочемо бачити саме ВАС!

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ?

Єдина вимога - це бути студентом будь-якого університету та щире бажання дізнатись більше про підприємницьке мислення. Для участі НЕ потрібно мати власний стартап.

Участь на 100% безкоштовна.

ХТО ВОНИ❓

Entrepreneurship Avenue заряджає  8-й тур конференцій цього року і є найбільшою в Європі стартап-подією для студентів, які зацікавлені приєднатися досфери підприємництва або мають власну бізнес-ідею. Вони покликані надихнути, заохотити та підтримати молодих людей у ​​перших кроках до започаткування своєї справи.

Захід, організований SIMConnect та ECN, пов’язує студентів з усього світу із засновниками, інвесторами, наставниками та іншими однодумцями.

ДЕ ПРОХОДИТИМУТЬ ЗАХОДИ❓❓

Виклик від ситуації з пандемією прийнято і Enterpreneurship Avenue виходить на новий рівень! Цього року захід пройде у діджиталізованому форматі. Повністю онлайн-конференції , лабораторії та діджитал Pitch Day дозволяють брати участь студентам з усього світу. "Ось як ми кидаємо виклик, впроваджуємо інновації та створюємо нове" - їх девіз цьогоріч

«ЯК РЕЄСТРУВАТИСЯ»?

Просто заповніть реєстраційну форму на нашому веб-сайті!

Не забудьте натиснути кнопку "Відвідаю", щоб отримувати нагадування та позначити подію у календарі!

Про Entrepreneurship Avenue 2021, тут Ви:

• Дізнаєтеся, як генерувати ідею або визначати бізнес-можливість.
  • Дізнаєтеся, як презентувати свою ідею реальним інвесторам та отримаєте їх відгуки.
  • Надихнетеся  промовами запрошених спікерів.
  • Візьмете участь у цінних майстер-класах.
  • Познайомитеся з мережею засновників, інвесторів, наставників та іншими однодумцями з усього світу.
  •  Отримаєте можливість представити свою ідею на останньому дні виступу перед відомим журі та виграти грошові призи.

Тож не зволікайте, реєструйтесь та здійсніть свою мрію!

Бажаємо успіхів!