Опитування від Erasmus13 Травня 2021р.

Друзі, уявіть, за всю історію програмою Erasmus+ скористалися більше 9 мільйонів студентів. Це не лише сприяло інтеграції, але й користуванню повітряним транспортом, що призвело до більшої кількості викидів вуглекислого газу.

Метою проекту Green Erasmus зробити програму Erasmus+ більш екологічною завдяки поширенню обізнаності в області екології серед студентів.

Для цього проект проводить опитування (https://survey.ulb.ac.be/survey3/index.php/238531), щоб дізнатися, як міжнародні студенти можуть впливати на навколишнє середовище, як вони зазвичай подорожують та які у них переконання щодо змін клімату.

Для кого?

Еразмус та міжнародні студенти останніх трьох років

Дедлайн:

9 червня

Green Erasmus – це спільний проект Erasmus Student Network, the European Students’ Union, Students Organising for Sustainability та дослідниками із Брюссельського університету.

Дякуємо і сподіваємось на чергову успішну співпрацю!