VIII МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕТЕРМІНАНТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»21 Січня 2021р.

Державний університет ім. Станіслава Сташіца в Пілі запрошує до участі у VIII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДЕТЕРМІНАНТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ», яка відбудеться 21-22 жовтня 2021 року в м. Піла, Польща.

Тематика конференції:

1.    Сталий розвиток в регіоні, в Польщі і в Європейському Союзі - тенденції і взаємовідносини

2.    Політика Європейського союзу в сфері сталого розвитку - наслідки і перспективи

3.    Економічний розвиток і природні ресурси в сільських місцевостях

4.    Розвиток сучасного ринку праці і людського капіталу

5.    Економіка освіти

6.    МСП та сталий розвиток регіонів в Польщі і ЄС

7.    Сталий розвиток місцевих і регіональних органів влади

8.    Парадигма сталого розвитку та його еволюція.

Робоча мова конференції – англійська.

Необхідні кроки для участі:

1. Заповнити реєстраційну форму та надіслати статтю на вказану у формі пошту до 31.01.2021.
  2. Оплатити реєстраційний збір до 30.06.2021:
  • 600 злотих - плата включає друк публікації, харчування та конференційні заходи, розміщення в готелі Громада Пила, а також забезпечення всіма конференційними матеріалами,
  • 500 польських злотих - плата включає в себе друк публікації, харчування і конференційні заходи і необхідні матеріали (розквартирування не передбачено) ,
  • 400 злотих - плата включає тільки друк публікації.

3. 29 лютого 2021 року- кінцевий термін подання документів (документи, подані після закінчення крайнього терміну, не публікуються)

Місце проведення конференції:

21 жовтня (четвер) - Готель Gromada у Пілі