Премія принца Фейсала Бін Фахада за спортивні дослідження20 Січня 2021р.

Премія принца Фейсала бін Фахада - це міжнародна грантова програма для досліджень, спрямована на спортивні дослідницькі проекти, пов'язані з Королівством Саудівська Аравія.

Премія створена сприяти проведенню ретельних, інтелектуально амбітних і технічно обґрунтованих досліджень, що мають відношення до найбільш нагальних питань і розширення можливостей в спорті. Організатори прагнуть фінансово підтримати наукову роботу, яка розвиває нові фундаментальні знання або спирається на існуючі, які можуть надавати довгостроковий вплив на покращення спортивного дискурсу. Премія дозволить дослідникам подати заявку на фінансування від 80 000 до 120 000 доларів США для підтримки своїх досліджень. Загалом для досліджень виділено близько1 000 000 доларів США.

Дослідження здійснюються за наступними темами:

• Public Health
  • Youth and Grassroots
  1. Sports Sociology,
  2. Sports Psychology,
  3. Kinesiology,
  4. Sports Management.
  • Coaching & Education

Основні вимоги:

1. Дослідники та їх співавтори повинні бути в даний час  мати кандидатську ступінь доктора філософії або вище, або мати відповідний досвід роботи в галузі спорту.

2. Пропозиції   для проведення наукових досліджень мають бути створені для вивчення спорту, у широкому змісті цього слова та в тому числі й у контексті Саудівської Аравії, за попередньо вказаними темами.

З. Науковці повинні бути пов'язані з дослідницьким інститутом, які готові виступити в якості керуючої організації. Матеріали повинні представляти визнані та аккредитовані університети чи спортивні установи.

4. Дослідники можуть здійснювати тільки один активний дослідницький проект в рамках Премії в разі отримання фінансування

5. Дослідники не можуть представити більше однієї заявки на отримання Премії у встановлений термін.

Переваги нагород:

• Підтримка та сприяння партнерству з установами та науковцями, що базуються в Саудівській Аравії.
  • Якщо дозволено COVID-19, переможці будуть запрошені на церемонію нагородження, яка відбудеться в олімпійській столиці Лозанні, Швейцарія.
  • Повне грошове фінансування витрат на дослідження, включаючи прямі та непрямі витрати.

Перш ніж приступити до роботи, прохання забезпечити готовність до завантаження наступних документів:

1. Пропозиція по дослідницькому проекту в форматі PDF.

2. Оновлені резюме в форматі PDF, включаючи всіхдослідників та їх контактні дані. Прохання поширювати  один документ PDF з резюме всіх членів команди.

Детальніше на сайті: https://pfra.sa/en#

Усі матеріали надсилати на пошту: info@pfra.sa

Кінцевий термін подання заявок - 15 лютого 2021 року