Конкурсний відбір на навчання в університеті м. Лодзь25 Жовтня 2021р.

Шановні студенти ІІІ курсу!

Пропонуємо Вам взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання в Університеті м. Лодзь

Семестр триває з 21 лютого по 11 липня 2022 р.

Формат навчання - очний або комбінований, в залежності від епідеміологічних умов.

Мова навчання - англійська.

Навчання на умовах самофінансування (за навчання Ви не сплачуєте, але гуртожиток, віза, харчування, інші витрати - за власний рахунок).

Умови для участі прості:

1. Надіслати наступні документи до 08.12.2021 на пошту ЦМАМ ciam@kneu.edu.ua:

• Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо немає сертифіката, буде зум-співбесіда з відбірковою комісією (4-5 хвилинна презентація)
  • Навчальна картка (Transcript of Academic Record) із зазначеним середнім балом.
  • Мотиваційний лист (англійською мовою).
  • Резюме (англійською мовою у форматі Europass).

*Необов'язково: додаткову інформацію про участь в конференціях, олімпіадах, академічних змаганнях тощо.

2. Пройти конкурсний відбір та вже з наступного семестру спробувати академічну мобільність в університеті м. Лодзь!

Зорієнтуватися щодо дисциплін та факультетів в університеті м. Лодзь можна тут.

Чекаємо на вас та бажаємо успіхів!