Відбір на внутрішню мобільність у ПУЕТ02 Липня 2021р.

Полтавський університет економіки та торгівлі запрошує наших студентів на навчання протягом 8 тижнів!!!

Друзі, запрошуємо вас у І семестрі 2021-2022 навчального року взяти участь у внутрішній мобільності з  11.10.2021 по 6.12.2022  та познайомитися зі студентами ПУЕТу, їх навчанням та життям.

Хороші новини! Протягом навчання Ви маєте набрати 12 кредитів ECTS, які будуть зараховані в нашому Університеті!

За умовами проекту, студентам оплачується дорога, добові( 150 грн/день) та проживання в гуртожитку.

Необхідні документи для участі у конкурсному відборі:

1.   Мотиваційний лист (англійською або українською мовою).
  2.   Резюме у форматі Europass зразок (англійською або українською мовою; додатково можете надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).

І все! Відправляйте вказані документи нам на пошту ciam@kneu.edu.ua до 01.08.2021 і вже восени отримайте досвід навчання в університеті-партнері!

Чекаємо на вас, буде круто!