А Ви бажаєте співпрацювати у Німецькому Парламенті?01 Червня 2021р.

Німецький Бундестаг спільно з Вільним Берлінським університетом, Гумбольдт Університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках Міжнародної Парламентської стипендії (МПС/IPS) на п’ять місяців (з 1 березня по 31 липня 2022 року) до Берліна!

МПС розрахована на висококваліфікованих та політично зацікавлених молодих жінок та чоловіків, які прагнуть після закінчення програми повернутися в свої рідні країни, щоб активно та з відповідальністю працювати над створенням їх демократичного майбутнього.

Німецький Бундестаг, тобто Німецький Парламент, надає можливість молодим людям під час тринадцятитижневої праці в бюро одного з депутатів Бундестагу познайомитися з німецькою парламентською системою та з процесами прийняття політичних рішень, а також набратися практичного досвіду у сфері парламентської діяльності.

Стипендіати відбираються незалежною відбірковою комісією Німецького Бундестагу.

Передумови подачі заяви:

• українське громадянство
  • закінчена вища освіта
  • дуже гарні знання німецької мови
  • знання про німецьку політику, систему суспільства та історію
  • вік кандидата не має перевищувати 30 років на початок отримання стипендії

Стипендія включає:

• 500 € на місяць
  • безкоштовне проживання
  • страхування та витрати на подорож

Необхідні документи:

• Анкета заповнена  німецькою мовою та підписана від руки (стор. 5, 6, 8, 9)
  • детальна заява німецькою мовою підписана від руки (не більше двох сторінок)
  • Свідоцтво про закінчення навчання (оригінал або офіційно завірена копія німецькою або англійською мовами, відсканована копія).
  • Дуже хороші знання німецької мови (принаймні рівень B2 Загальноєвропейської системи мов) можуть бути підтверджені офіційним мовним сертифікатом, не старшим двох років (наприклад, TestDaF, ZOP, DSH  або  мовним сертифікатом IPS
  • два рекомендаційні листи німецькою або англійською мовами (не старше одного року), один з яких - від професора університету або від роботодавця, що оцінює професійну кваліфікацію заявника для IPS
  • фотографія (JPEG або інший поширений формат зображення)
  • Копія паспорта або копія посвідчення особи

Заяви на стипендії приймаються до 31 липня 2021 року на пошту pol-31@kiew.diplo.de

За додатковою інформацією зверніться за посиланням!

Бажаємо успіхів!