Стипендія Erasmus на навчання в Економічній Академії імені Д.А. Ценова05 Листопада 2021р.

Увага! Увага! Кількість місць обмежена!

1 місце Бакалавр (3 курс) та 1 - Викладач

Шановні студенти та викладачі, маємо чудові новини з Економічної Академії імені Д.А. Ценова (м. Свіштов, Болгарія)!

Проводимо конкурсний відбір на стипендіальну програму від Erasmus+.

Студентам для того, щоб стати учасником потрібно до 23 листопада 2021  подати наступні документи:

1. Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент надає рекомендацію від викладача англійської мови КНЕУ (співпраця мінімум 1 семестр) можна без підпису викладача але із зазначенням його контактного телефону – щоб ми могли з ним поспілкуватися щодо студента, якого він рекомендує.
  4. Скан навчальної картки з вказаним середнім балом.

Усі вищезгадані документи можна надіслати на пошту ciam@kneu.edu.ua або у 218 кабінет Головного корпусу КНЕУ.

Чекаємо на вас та бажаємо успіхів!