Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки28 Жовтня 2021р.

Друзі!

Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення початку прийому заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців.

Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічний рік 31 жовтня 2021 року до 15:00.

Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті.

Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців під час їхнього навчання чи науково-дослідної роботи в закладах вищої освіти та наукових установах Словаччини.

У разі виникнення питань щодо умов участі в програмі можна звертатись до Ондрея Арадски (nsp-foreign@saia.sk).

Для ознайомлення з додатковою інформацією про необхідні документи та умови участі переходьте за посиланням.

Бажаємо успішної участі!