Літні програми для студентів у віденських університетах на умовах стипендії від OAED21 Травня 2021р.

Шановні студенти!

Маємо для вас просто НЕЙМОВІРНІ новини!!!

Некомерційна організація OAED проводить набір студентів на безкоштовні літні програми, які будуть присвячені вирішенню зростаючих проблем зміни клімату.

Починаючи з сьогоднішнього дня, у кожного з наших висококваліфікованих студентів здобувачів спцеіалізації "Економіка"  можливість взяти участь у онлайн-навчанні, що змінює життя.

Участь є абсолютно безкоштовно для кожного учасника , всі витрати на навчання та плату за програму покриватиме програма Empowerment Scholarship!

Стипендії Empowerment присуджуються на основі наданих заявок та кваліфікації. Вимоги до кандидатів:
 - Хороше знання англійської мови
 - Мотивація і інтерес до теми
 - Надійне підключення до Інтернету протягом трьох тижнів
 - Дослідження в області архітектури, проектування, планування та інших відповідних галузях ( лише для 2-ї літньої програми - GBS)

Ви готові?

За цими посиланнями ви знайдете деталі про специфіку подання до кожної з цих програм.

Кінцевий термін подання заявки на отримання стипендії : 1 червня 2021 р.

Загальний термін подання заявок: 1 липня 2021 р

Бажаємо всім учасникам успіхів!