SNU President Fellowship (SPF)12 Липня 2021р.

Шановні колеги та коліжанки!

Пропонуємо отримати ступінь доктора філософії в Сеульському національному університеті.

Головним рушієм національного розвитку Кореї був її людський капітал. Зараз вона відповідальна за обмін досвідом з іншими країнами, що розвиваються.

Визнаючи свою глобальну соціальну відповідальність, Сеульський національний університет започаткував Президентську стипендію СНУ, щоб надати можливість викладачам найбільших університетів країн, що розвиваються, здобути ступінь доктора філософії.

Навчання відбувається у всіх напрямах, але пріоритет надаватиметься заявникам, які виконують дослідження в галузі техніки, медицини, охорони здоров'я, сільського господарства та інші.

Умови участі прості:

- Кандидати на отримання стипендії повинні бути співробітниками університету своєї країни

- не мати наукового ступеня доктора філософії

- бути прийнятими до СМУ для отримання наукового ступеня, починаючи з 1 березня 2022 року

Стипендія в себе включає:

• Повну вартість навчання за шість семестрів
  • 1,500 000 ~ 2 000 000 KRW щомісячної стипендії на 3 ~ 4 роки (в залежності від програми)
  • Вартість перельоту в обидва кінці (економ-клас на базі системи GTS)
  • Навчання корейської мови (вечірній курс протягом семестру)
  • Національне медичне страхування

Тут ви можете ознайомитись з правилами подання та необхідними докуметами.

Тут ви можете ознайомитись з бланком аплікаційної форми.

Подача документів відбувається до 15 липня 2021 року.

Бажаємо успіхів!