КОНКУРСНИЙ ВІДБІР 202027 Березня 2020р.

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

для студентів ІІ та ІІІ курсів бакалаврату

НА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТАХ

протягом першого семестру 2020/21 навчального року

НА УМОВАХ САМОФІНАНСУВАННЯ

Варшавська школа економіки – 1 місце

Університет економіки та бізнесу м. Познань – 2 місця

Університет м. Лодзь – 5 місць

Університет м. Пардубіце – 5 місць

Віденський університет прикладних наук – 1 місце

Студент може подавати документи у декілька університетів. У такому випадку необхідно підготувати різні мотиваційні листи та у мейлі вказати пріоритети (наприклад, пріоритет 1 – Варшава, якщо не проходжу, то пріоритет 2 – Відень тощо).

Зміна пріоритетів після оголошення результатів конкурсу не допускається.

ЗВАЖАЮЧИ НА КАРАНТИН КОНКУРСНИЙ ВІДБІР
БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ДИСТАНЦІЙНО У ТАКОМУ ПОРЯДКУ:

Студент до 02 квітня 2020 р. включно надсилає на ciam@kneu.edu.uaлист з темою «Документи на конкурс», вказує пріоритети, якщо подає документи на відбір у декілька університетів, та прикріплює наступні файли doc/pdf:

1. Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент надає рекомендацію від викладача англійської мови КНЕУ (співпраця мінімум 1 семестр) можна без підпису викладача але із зазначенням його контактного телефону – щоб ми могли з ним поспілкуватися щодо студента, якого він рекомендує.

Відповідно до отриманих документів ЦМАМ готує запит про академічну успішність студентів у деканати та надсилає всі документи відбірковій комісії.
Комісія до 09 квітня включно оцінює надані документи відповідно до визначених критеріїв та надає у ЦМАМ результати відбору.

10 квітнястуденти дізнаються про результати відбору (мейл від ciam@kneu.edu.ua).

До 12 квітня включностуденти листом на ciam@kneu.edu.uaпідтверджують свою згоду на навчання в університеті-партнері.

13 квітня приймаючі університети отримують списки номінованих студентів від КНЕУ.

УВАГА! СТИПЕНДІЇ ПО ПРОГРАМІ ЕРАЗМУС ПЛЮС ВИЧЕРПАНО.
НОВІ МОЖЛИВОСТІ МИ ОТРИМАЄМО У СЕРПНІ 2020 р. ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК, ПОДАНИХ КНЕУ У ЛЮТОМУ 2020 р.
ТОМУ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС ТІЛЬКИ НА УМОВАХ САМОФІНАНСУВАННЯ!