Навчання на магістратурі в університетах Литви17 Квітня 2021р.

Шановні студенти!

Раді сповістити вас про можливість отримати ступінь Магістра в університетах Литви на умовах стипендії!

Хто може взяти участь?

Студенти з дипломом бакалавра

Умови для участі:

• Мати рівень знання англійської/литовської на рівні В2
  • Мати ступінь бакалавра (або не менше 210 ECTSінтегрованого курсу у ВНЗ)
  • Лист про попереднє прийняття в університет Литви

Конкурсний відбір відбувається у 2 етапи

І етап: заповнення онлайн-заявки на порталі та додати відскановані наступні документи:

• Особиста та контактна інформація(дані слід заповнювати через систему онлайн-заявок);
  • Підписана Declaration of Honour ;
  • Документ, що засвідчує рівень володіння мовою: документ, виданий компетентною установою, що підтверджує рівень володіння мовою викладання як мінімум B2 відповідно до загальноєвропейської системи мов ).
  • Мотиваційний лист

Будь ласка, підготуйте мотиваційний лист, який включає таку інформацію:

• 1. Опишіть свій досвід та досягнення, пов’язані з обраною навчальною програмою в Литві.
  • 2. Будь ласка, поясніть, чому ви обрали конкретну навчальну програму та вищий навчальний заклад у Литві.
  • 3. Будь ласка, опишіть, як, на вашу думку, ви отримаєте користь від навчання в Литві з точки зору вашої подальшої кар’єри та особистого розвитку.
  • 4. Будь ласка, опишіть, чому Ви підходить для отримання литовської державної стипендії.
  • Один рекомендаційний лист(повинен бути наданий через систему онлайн-заявок або доданий до форми заявки як вкладення. Рекомендується використовувати цей формат
  • Копія листа про прийняття або попереднє прийняття, виданого вищим навчальним закладом Литви, що засвідчує, що кандидат був прийнятий або навчається за денною програмою навчання в магістратурі, включаючи ім’я кандидата, прізвище, навчальна програма, за якою навчається кандидат, та його державний код, а також період навчання кандидата.

Результати будуть повідомлені 01 липня 2021 року.

ІІ етап: Відбір кандидата серед тих, хто пройшов І тур

Вас попросять надати:

• Диплом бакалавра
  • Можливо перелік додаткової інформації

Результати будуть повідомлені 04 серпня 2021 року.

Розмір стипендії передбаченої на місяць складає 400

Тут список доступних університетів куди Ви можете подати заявку на стипендію в Литві.

Для додаткової інформації переходьте за посиланням.

Бажаємо успіхів!