Стипендії на навчання/стажування в ЗВО Словацької Республіки25 Січня 2021р.

Міністерство освіти і науки України інформує :

Надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки, зокрема:

• до 5 квот для студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти терміном до 10 місяців;
  • до 5 квот для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
  • 5 квот для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2021 року (Student Academica Slovaca).

В рамках стипендійної програми приймаюча сторона забезпечить українським громадянам:

1. Безкоштовне навчання;
  2. Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  3. Проживання у студентських гуртожитках.

Також, з огляду на ситуацію щодо поширення COVID-19 Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки запровадило нові заходи, що стосуються виплат стипендій в рамках надзвичайної ситуації. У разі зміни очної (стаціонарної) форми навчання на дистанційну протягом академічного року у зв’язку з надзвичайною ситуацією – стипендія надається у розмірі 50 %від загальної місячної виплати.

Інформацію про перелік необхідних документів та умови участі, а також форму заявки для кандидатів Ви знайдете за посиланням.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (необхідно надіслати у обох зазначених форматах).

Поштова адреса:

Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Управління міжнародного співробітництва та протоколу

У електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресуscholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання/стажування в Словацькій Республіці 2021»

!!! КРАЙНІЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК – 01 КВІТНЯ 2021 РОКУ !!!