Уряд Угорщини виділив громадянам України стипендії для навчання на 2017-2018 навчальний рік07 Лютого 2017р.

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

- 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;

- 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;

- 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Заявки подаються в он-лайн режимі. З інструкцією до заповнення он-лайн анкети можна буде ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu

Заявки можна буде подавати починаючи з середини січня 2017 року. Останній термін подаяі завок – 5 березня 2017 року.

Також паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

З детальною інформацією про стипендійну програму можна ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu та в інформаційному бюлетені.

Офіційне джерело: http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/01/05/uryad-ugorshhini-vidiliv-gromadyanam-ukrayini/