Інформаційний день в рамках виконання міжнародного грантового Проекту TEMPUS «Розвиток та вдосконалення університетського управління в галузі міжнародних зв’язків»18 Вересня 2015р.

29 вересня 2015 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана проводить інформаційний день в рамках виконання міжнародного грантового проекту TEMPUS «Розвиток та вдосконалення університетського управління в галузі міжнародних зв’язків» (UNIVIA) 543893- TEMPUS – 1 – 2013 – 1 – AZ –TEMPUS – SMGR.

Програма заходу зокрема передбачає обговорення етапів виконання проекту університетів-партнерів та перспективи удосконалення роботи центрів міжнародних зв’язків у контексті забезпечення міжнародної академічної мобільності.

Захід відбудеться 29 вересня 2015р. за адресою: м. Київ, пр. Перемоги 54/1,
2 поверх, ауд. 203,
центральний корпус КНЕУ.

Участь у семінарі безкоштовна. Робоча мова – англійська.

Захід розрахований на представників відділів/ центрів міжнародних зав’язків, інших структурних підрозділів вищих навчальних закладів, що відповідають за міжнародну академічну мобільність.

Спікери:

• Проф. Віктор Чужиков, проректор з міжнародних зв’язків ДВНЗ «Київський національний університет ім. В. Гетьмана»;
  • Євгенія Коломієць-Людвіг, директор центру міжнародної академічної мобільності;
  • Анар Казімов, Грант-менеджер, Азербайджанський державний економічний університет;
  • Хуан Антоніо Перлів Роше, університет Малага, Іспанія;
  • Ольга Залужна, Полтавський університет економіки та торгівлі;
  • Ольга Котова, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України;
  • Представник центру Erasmus;
  • Представник Делегації Європейської Комісії в Україні.

Для попередньої реєстрації на захід, будь ласка, надайте інформацію на адресу ciam@kneu.edu.ua про представників Вашого закладу у формі нижченаведеної таблички:

ПІБ Представника(ів)

Університет/Посада

Контактна інформація

Точний час заходу буде повідомлено додатково усім попередньо зареєстрованим учасникам 24 вересня 2015 р. Довідки за тел. 456 3019, 458 0064.

Будемо раді бачити на нашому заході!