Прес-реліз про візит до ПУЕТ з метою відвідування інформаційного заходу17 Жовтня 2016р.

11 – 12 жовтня 2016 року в рамках реалізації проекту Темпус «Розвиток та вдосконалення адміністрування міжнародної діяльності університету» Міжнародний науково-освітній центр Полтавського університету економіки та торгівлі (ПУЕТ) організував та проводив інформаційний захід «Розвиток і вдосконалення університетського управління в сфері міжнародних зв’язків: досвід Університету Болоньї, Італія (UNIBO)».

Інформаційний захід відвідали представники Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ Чужиков Андрій Вікторович та Любачівська Роксоляна Зіновіївна. Слухачами заходу були співробітники відділів міжнародних зв’язків полтавських вищих навчальних закладів та викладачі ПУЕТ.

Зустріч відкрив керівник проекту Темпус ЮНІВІА від ПУЕТ, ректор університету, доктор історичних наук, професор Олексій Олексійович Нестуля, який розповів про головну ідею, завдання та мультинаціональну команду проекту.

Координатор проекту від ПУЕТ - Ольга Рева презентувала проект UNIVIA та результати його реалізації на завершальному етапі.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олена Валеріївна Чернявська презентувала досвід щодо організації міжнародного співробітництва  Університету Болоньї (UNIBO), Італія, як результат стажування в Університеті Болоньї у червні 2016р., а також розповіла про структуру відділу міжнародних зв'язків UNIBO та стратегію інтернаціоналізації UNIBO.

Інформаційний захід також включав роботу в групах для обговорення питань щодо визначення ключових напрямів роботи відділу міжнародних зв’язків університету з урахуванням досвіду Університету Болоньї та ПУЕТ, участь відділу міжнародних зв’язків в організації проектної діяльності університету, що таке інтернаціоналізація та які бар`єри виникають на шляху інтернаціоналізації. Учасники заходу активно обговорювали вищезазначені теми, ділились досвідом та обговорювали перспективи інтернаціоналізації освітньої діяльності українських ВНЗ.

Проведений захід надав можливість учасникам обговорити проблемні питання, дізнатися особливості формування структури відділу міжнародних зв'язків UNIBO.