"Міжнародна парламентська стипендія" в Німецькому Бундестазі15 Червня 2016р.

З 1 березня по 31 липня 2017 року молоді українці знову матимуть можливість пройти п'ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми "Міжнародна парламентська стипендія" (Internationales Parlaments-Stipendium).

Інформаційні довідка: "Міжнародна парламентська стипендія" передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасно навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Вільному університеті Берліна, Гумбольдтському університеті Берліна та Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть займати активну позицію у громадському житті країни. Передумовами участі також є українське громадянство, завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою. Стипендіатам надається щомісячна стипендія в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання, медичне страхування, а також кошти на переїзд до та з Берліну.

Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу http://www.bundestag.de/ips

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі 30 червня 2016 року. Якщо у Вас виникатимуть питання щодо "Міжнародної парламентської стипендії", звертайтесь, будь ласка, до Посольства НІмеччини в Україні за телефоном: +38 (044) 247 68 12; відповідальна колега у відділі політики - пані Оксана Ковальчук.