Науково-освітній тур «Спадщина Нобеля»11 Червня 2019р.

17-25 липня 2019 р.
(Балтика та Скандинавія, період білих ночей)
від туристичного оператора «Алголь»
algol.com.ua
на прохання
Асоціації сприяння глобалізації науки та освіти SPACETIME
s-time.org

Маршрут: Львів-Варшава-Берлін-Копенгаген-Стокгольм-Рига-Вільнюс-Варшава-Люблін-Львів

Під час туру, завдяки сприянню Асоціації SPACETIME, безкоштовна участь у науково-освітніх заходах:

- участь в Академічному семінарі «Спадщина Нобеля», м. Стокгольм (проводить Асоціація SPACETIME).
Програма академічного семінару:
Пленарна доповідь «Альфред Нобель - фундатор глобалізації науки».
Панельна дискусія «Альфред Нобель: науковець, бізнесмен, філософ?»
Топ-питання для обговорення:
1) Виробництво зброї та боротьба за мир: єдність та боротьба протилежностей.
2) Людина-стартап: інтеграція науки та бізнесу.
3) «Ідеальна держава» Альфреда Нобеля.
4) Заповіт Нобеля: битва проти системи.
5) Альфред Нобель - людина, яка змінила світ.

- участь у семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованих кадрів у Вищій Школі Менеджменту в Варшаві» (з наданням сертифікату Вищої Школи Менеджменту в Варшаві);

- відвідування 5 вищих навчальних закладів в Польщі, Німеччині, Швеції, Латвії та Литві;

- 4 науково-популярні лекції-екскурси дивовижними містами Європи;
- 5 лекцій по освітнім системам Польщі, Німеччини, Данії, Швеції та Латвії та Литви;

- тематичні науково-популярні, історичні художні та історико-біографічні фільми з одночасним лекційним супроводженням під час руху автобусу.

Тур супроводжує експерт з освітніх систем країн Євросоюзу.

ФАКУЛЬТАТИВНА ПРОГРАМА

Під час туру можливе замовлення туристичній компанії факультативних екскурсій, факультативне відвідування музеїв, замків та т.і. Факультативи в основну програму не входять та сплачуються окремо. Перелік факультативних екскурсій надається туроператором разом з договором на обслуговування.

УМОВИ УЧАСТІ

Освітню складову подорожі в межах основної програми безкоштовно забезпечує Асоціація SPACETIME. Всі науково-освітні заходи в межах основної програми туру (семінари, лекції, презентації) відбуваються без будь-яких доплат.
Трансфер та проживання учасники забезпечують собі на основі самофінансування, через туристичну компанію «Алголь».
Вартість послуг туроператора складає: гривневий еквівалент 485 євро, куди входить трансфер за відповідним маршрутом комфортабельним автобусом європейського класу, забезпечення проживання в готелях 3 зірки зі сніданками (6 ночей) у двомісних номерах, переїзд на поромі Росток-Копенгаген, переїзд (ночівля) на кораблі Стокгольм-Рига (каюта на 4 особи), супроводження керівника-гіда на весь період туру. Доплата за 1-12 місця в автобусі – гривневий еквівалент 25 євро. Доплата за одномісне проживання в готелі гривневий еквівалент 150 євро, доплата за одномісне розміщення в каюті 120 євро, доплата за двомісне розміщення в каюті 40 євро/особа. Факультативи та страхування у вартість не входять та сплачуються окремо.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

або через сайт асоціації:

Реєстрація до 20.06.2019

Консультації телефоном: 066 766 90 67, Світлана.