Тренінг щодо реалізації проекту TEMPUS «Розвиток та вдосконалення університетського управління в галузі міжнародних зв’язків» (UNIVIA)02 Червня 2016р.

31 травня – 1 червня 2016 року в рамках реалізації проекту Темпус «Розвиток та вдосконалення адміністрування міжнародної діяльності університету» Центр міжнародної академічної мобільності КНЕУ проводив тренінг з оптимізації роботи відділів міжнародних зв’язків вищих навчальних закладів.

Метою заходу було поділитися досвідом, отриманим протягом двотижневого стажування у відділі міжнародних зв’язків університету м. Сантьяго де Компостела (Іспанія) – європейського партнера у зазначеному проекті ЮНІВІА.

Слухачами тренінгу були представники вітчизняного внз-партнера – Полтавського університету економіки та торгівлі, співробітники відділів міжнародних зв’язків київських вищих навчальних закладів, члени Комітету інтернаціоналізації, викладачі та студенти КНЕУ.

На захід також були запрошені представники Національного Еразмус Плюс Офісу, бенефіціару проекту – Міністерства освіти та науки України, та колеги з іншого структурного Темпус проекту ПІКАСА.

Зустріч відкрив проректор КНЕУ, професор Жан Моне, доктор економічних наук, професор Віктор Чужиков доповіддю про імплементацію поліструктурної моделі інтернаціоналізації КНЕУ, що включає також основні складові міжнародного розвитку університету у 2016-2020 рр.

Директор Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ – Євгенія Коломієць-Людвіг – презентувала інформацію про здобутки проекту ЮНІВІА, аналіз статистичних даних про міжнародний студентський обмін у 2012 – першій половині 2016 рр., а також про особливості процедури відбору учасників програм мобільності – викладачів та студентів.

Учасників тренінгу також поінформували про особливості організації й оптимізації роботи відділів міжнародних зв’язків у європейських вузах, принципи розподілу завдань та відповідальності між персоналом міжнародного офісу, специфіку створення та виконання грантових проектів.

Директор Національного Еразмус Плюс Офісу, пані Світлана Шитікова, прочитала лекцію про особливості виконання проектів Еразмус Плюс (виклики та підказки).

Проведений тренінг надав можливість відділам міжнародних зв’язків київських та полтавського вищих навчальних закладів обговорити проблемні питання, поділитися місцевим та міжнародним досвідом, поглибити співпрацю між собою та Еразмус Плюс Офісом.