МОН РЕСПУБЛІКИ БОЛГАРІЯ ВИДІЛЯЄ 5 МІСЦЬ ДЛЯ УЧАСТІ У ЛІТНІХ СЕМІНАРАХ З БОЛГАРСЬКОЇ МОВИ, ЛІТЕРАТУРИ ТА КУЛЬТУРИ 201805 Квітня 2018р.

Літній семінар в Болгарії 2018

Відповідно до протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія, болгарська сторона виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Перевага буде надаватися тим кандидатам, які вивчають болгарську мову, літературу та культуру у закладах, підпорядкованих Міністерству науки і освіти України.

Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотньому напрямку, а також медичне страхування - за рахунок учасників.

Перелік необхідних документів:

·  заповнена анкета встановленого зразка

·  анкета Софіївського університету імені Св. Климента Орхидського або Великотирновського університета ім. Св. Кирила та Мефодія (болгорською або англійською мовою)

·  мотиваційний лист (українською мовою)

·  резюме (CV) (українською або англійською мовою)

·  лист-рекомендація (українською або англійською мовою)

У разі зацікавленості просимо до 24 квітня 2018 року надіслати в паперовому та електронну вигляді вищезгадані документи.

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна.

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Документи залишайте у скриньці для кореспонденції.

Скановані варіанти документів також надіслати на електоронну пошту ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа "Літній семінар Болгарія 2018".

Більш детальна інформація знаходиться на сайтах http://www.slav.uni-sofia.bg/index.php/summer-seminar та http://www.uni-vt.bg/bul/pages/?page=849&zid=144