Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Пошти 04.04.2020

З 306 заяв відхилено 68 заяв через введені некорректно дані.

Вхід через gmail.com вводячи пошту повність(разом з @kneu.edu.ua). Паролі - ваші електронні адреси, які були вказані, тому необхідно терміново змінити пароль. Сторінка доступна лише зареєстрованим користувачам.

Пошти в яких були вказані некорректні дані не були створені з причин використання кирилиці в пункті, де було необхідно вказати латинецею ващі дані. Заповніть форму повторно.

 

   

Skipidarnikov

Andrii

skipidarnikov_andrii@kneu.edu.ua

Andreitsiv

Yaryna

andreitsiv_yaryna@kneu.edu.ua

Yevtushok

Anastasiia

yevtushok_anastasiia@kneu.edu.ua

Osidak

Angelina

osidak_angelina@kneu.edu.ua

Shynkarov

Yurii

shynkarov_yurii@kneu.edu.ua

Matviienko

MAriia

matviienko_mariia@kneu.edu.ua

Kobzieva

Anna

kobzieva_anna@kneu.edu.ua

Slavinskyi

Valerii

slavinskyi_valerii@kneu.edu.ua

Samliukova

Anastasiia

samliukova_anastasiia@kneu.edu.ua

Mychak

Vladyslav

mychak_vladyslav@kneu.edu.ua

SLUTSKA

TETIANA

slutska_tetiana@kneu.edu.ua

Akhtorova

Valeriia

akhtorova_valeriia@kneu.edu.ua

Hubarieva

Viktoriia

hubarieva_viktoriia@kneu.edu.ua

Tkhorzhevska

Oleksandra

tkhorzhevska_oleksandra@kneu.edu.ua

Beliaieva

Kateryna

beliaieva_kateryna@kneu.edu.ua

Tetiana

Holovko

tetiana_holovko@kneu.edu.ua

Honcharuk

Iryna

honcharuk_iryna@kneu.edu.ua

Datsun

Oleksandr

datsun_oleksandr@kneu.edu.ua

Yuliia

Dubova

yuliia_dubova@kneu.edu.ua

Shpota

Olha

shpota_olha@kneu.edu.ua

Gayova

Yelyzaveta

gayova_yelyzaveta@kneu.edu.ua

Anna

Klochenko

anna_klochenko@kneu.edu.ua

Orel

Viktoriia

orel_viktoriia@kneu.edu.ua

Myronenko

Anastasiia

myronenko_anastasiia@kneu.edu.ua

Mariana

Vozniuk

mariana_vozniuk@kneu.edu.ua

Kateryna

Lomska

kateryna_lomska@kneu.edu.ua

Hrinkina

Kateryna

hrinkina_kateryna@kneu.edu.ua

Tsihanova

Karina

tsihanova_karina@kneu.edu.ua

Anna

Zolochevska

anna_zolochevska@kneu.edu.ua

Klymkiv

Adriana

klymkiv_adriana@kneu.edu.ua

Kryvenko

Anastasiia

kryvenko_anastasiia@kneu.edu.ua

Olena

Lunova

olena_lunova@kneu.edu.ua

Melnyk

Fedir

melnyk_fedir@kneu.edu.ua

Popova

Veronika

popova_veronika@kneu.edu.ua

KARPENKO

OLEKSANDRA

karpenko_oleksandra@kneu.edu.ua

Stoianovska

Oleksandra

stoianovska_oleksandra@kneu.edu.ua

Sulyma

Yevhenii

sulyma_yevhenii@kneu.edu.ua

Nataliia

Doroshuk

nataliia_doroshuk@kneu.edu.ua

Moshchenska

Yevheniia

moshchenska_yevheniia@kneu.edu.ua

Zinchuk

Daryna

zinchuk_daryna@kneu.edu.ua

Lysenko

Yana

lysenko_yana@kneu.edu.ua

DUBIL

ROSTYSLAV

dubil_rostyslav@kneu.edu.ua

Komisarenko

Valentyna

komisarenko_valentyna@kneu.edu.ua

Petryshyn

Oleh

petryshyn_oleh@kneu.edu.ua

Rudnytska

Antonina

rudnytska_antonina@kneu.edu.ua

Tomniuk

Artur

tomniuk_artur@kneu.edu.ua

Maliukov

Rodion

maliukov_rodion@kneu.edu.ua

Balaban

Daniil

balaban_daniil@kneu.edu.ua

Burkovskyi

Mykhailo

burkovskyi_mykhailo@kneu.edu.ua

Yevpak

Olena

yevpak_olena@kneu.edu.ua

Kuchai

Kateryna

kuchai_kateryna@kneu.edu.ua

Loshchenko

Anna

loshchenko_anna@kneu.edu.ua

Ocheretyanyy

Andriy

ocheretyanyy_andriy@kneu.edu.ua

Oleksandr

Tsymbalenko

oleksandr_tsymbalenko@kneu.edu.ua

Moskalenko

Mykola

moskalenko_mykola@kneu.edu.ua

Liakhovetska

Victoria

liakhovetska_victoria@kneu.edu.ua

Baturevych

Anastasiia

baturevych_anastasiia@kneu.edu.ua

Mandziuk

Valerii

mandziuk_valerii@kneu.edu.ua

Biliavskiy

Oleksiy

biliavskiy_oleksiy@kneu.edu.ua

Drach

Vitalii

drach_vitalii@kneu.edu.ua

Koposova

Daria

koposova_daria@kneu.edu.ua

Yrchenko

Dmytro

yrchenko_dmytro@kneu.edu.ua

Kateryna

Movchaniuk

kateryna_movchaniuk@kneu.edu.ua

Oleksandra

Panasytska

oleksandra_panasytska@kneu.edu.ua

Marchenko

Svitlana

marchenko_svitlana@kneu.edu.ua

Mironov

Illia

mironov_illia@kneu.edu.ua

Nesterenko

Katerina

nesterenko_katerina@kneu.edu.ua

Piatachenko

Polina

piatachenko_polina@kneu.edu.ua

Danylo

Danylchenko

danylo_danylchenko@kneu.edu.ua

volkova

darina

volkova_darina@kneu.edu.ua

Tkachenko

Olena

tkachenko_olena@kneu.edu.ua

Biloshytska

Veronika

biloshytska_veronika@kneu.edu.ua

Polytsia

Zoia

polytsia_zoia@kneu.edu.ua

Vovnianko

Yelyzaveta

vovnianko_yelyzaveta@kneu.edu.ua

Tetiana

Protsko

tetiana_protsko@kneu.edu.ua

Kateryniuk

Olena

kateryniuk_olena@kneu.edu.ua

Holinko

Vlada

holinko_vlada@kneu.edu.ua

Holovachuk

Kateryna

holovachuk_kateryna@kneu.edu.ua

Bezpala

Anastasiia

bezpala_anastasiia@kneu.edu.ua

Herhalo

Kateryna

herhalo_kateryna@kneu.edu.ua

Miezientseva

Kateryna

miezientseva_kateryna@kneu.edu.ua

Yuliia

Stanislavska

yuliia_stanislavska@kneu.edu.ua

Yana

Mahreta

yana_mahreta@kneu.edu.ua

Bieloshenko

Alla

bieloshenko_alla@kneu.edu.ua

Shcherbakova

Anhelina

shcherbakova_anhelina@kneu.edu.ua

Bubyr

Inna

bubyr_inna@kneu.edu.ua

Vasylchuk

Nazarii

vasylchuk_nazarii@kneu.edu.ua

Honcharenko

Violetta

honcharenko_violetta@kneu.edu.ua

Savenko

Hanna

savenko_hanna@kneu.edu.ua

Piddema

Ivan

piddema_ivan@kneu.edu.ua

KRAVCHENKO

SERHII

kravchenko_serhii@kneu.edu.ua

IRYNA

KUSHNIR

iryna_kushnir@kneu.edu.ua

Savych

Andrii

savych_andrii@kneu.edu.ua

Iryna

Sakharova

iryna_sakharova@kneu.edu.ua

Cherednichenko

Ruslana

cherednichenko_ruslana@kneu.edu.ua

Hainiuk

Natalia

hainiuk_natalia@kneu.edu.ua

Kozoriz

Karina

kozoriz_karina@kneu.edu.ua

Onyshchenko

Yana

onyshchenko_yana@kneu.edu.ua

Subotovskyi

Maksym

subotovskyi_maksym@kneu.edu.ua

Skrypnyk

Anastasiia

skrypnyk_anastasiia@kneu.edu.ua

Klimchuk

Veronika

klimchuk_veronika@kneu.edu.ua

Abliamitov

Ervin

abliamitov_ervin@kneu.edu.ua

Yeremizina

Kateryna

yeremizina_kateryna@kneu.edu.ua

Evelina

Asanova

evelina_asanova@kneu.edu.ua

Harshyna

Anna

harshyna_anna@kneu.edu.ua

Daria

Makedon

daria_makedon@kneu.edu.ua

Leshchenko

Dmitro

leshchenko_dmitro@kneu.edu.ua

Kravchenko

Tetiana

kravchenko_tetiana@kneu.edu.ua

Jools

Shkil

jools_shkil@kneu.edu.ua

Boiko

Oleksandr

boiko_oleksandr@kneu.edu.ua

Arutiunian

Laura

arutiunian_laura@kneu.edu.ua

Semeniuk

Irina

semeniuk_irina@kneu.edu.ua

Alexandra

Lozynska

alexandra_lozynska@kneu.edu.ua

Mazurenko

Mariia

mazurenko_mariia@kneu.edu.ua

Melnychenko

Yevhen

melnychenko_yevhen@kneu.edu.ua

Yaroshchuk

Valery

yaroshchuk_valery@kneu.edu.ua

Karnakova

Anna

karnakova_anna@kneu.edu.ua

Melnikova

Anna

melnikova_anna@kneu.edu.ua

Chzhun

Mariita

chzhun_mariita@kneu.edu.ua

Yulia

Filonenko

yulia_filonenko@kneu.edu.ua

Marchuk

Denys

marchuk_denys@kneu.edu.ua

Pletiak

Valentina

pletiak_valentina@kneu.edu.ua

Daria

Prodan

daria_prodan@kneu.edu.ua

Kanyuka

Neonila

kanyuka_neonila@kneu.edu.ua

Khlopchyk

Valeriia

khlopchyk_valeriia@kneu.edu.ua

Sydorchuk

Yuliia

sydorchuk_yuliia@kneu.edu.ua

Mozhna

Valeriia

mozhna_valeriia@kneu.edu.ua

Pokushevska

Tetiana

pokushevska_tetiana@kneu.edu.ua

Stetsenko

Anastasia

stetsenko_anastasia@kneu.edu.ua

Tiutiunnyk

Dmytro

tiutiunnyk_dmytro@kneu.edu.ua

Zabigailo

Kateryna

zabigailo_kateryna@kneu.edu.ua

Khotsynska

Daria

khotsynska_daria@kneu.edu.ua

Sorokova

Nadia

sorokova_nadia@kneu.edu.ua

Tomashchuk

Dmytro

tomashchuk_dmytro@kneu.edu.ua

Yefimenko

Anastasia

yefimenko_anastasia@kneu.edu.ua

Krokhmal

Yelyzaveta

krokhmal_yelyzaveta@kneu.edu.ua

Fedorina

Kateryna

fedorina_kateryna@kneu.edu.ua

Shevela

Dana

shevela_dana@kneu.edu.ua

Kononenko

Tetiana

kononenko_tetiana@kneu.edu.ua

Vozniuk

Nataliia

vozniuk_nataliia@kneu.edu.ua

Kupriian

Mariia

kupriian_mariia@kneu.edu.ua

Kaplun

Olesia

kaplun_olesia@kneu.edu.ua

Riabova

Mariia

riabova_mariia@kneu.edu.ua

Anna

Musiienko

anna_musiienko@kneu.edu.ua

Bublyk

Anastasiia

bublyk_anastasiia@kneu.edu.ua

Tetiana

Pribylieva

tetiana_pribylieva@kneu.edu.ua

Tytiuk

Serhii

tytiuk_serhii@kneu.edu.ua

Yaroshenko

Vitalina

yaroshenko_vitalina@kneu.edu.ua

PUHACH

VLADYSLAVA

puhach_vladyslava@kneu.edu.ua

Romanovskyi

Dmytro

romanovskyi_dmytro@kneu.edu.ua

Boitsova

Dariia

boitsova_dariia@kneu.edu.ua

Sopinskyi

Yurii

sopinskyi_yurii@kneu.edu.ua

Baslyk

Viktoriia

baslyk_viktoriia@kneu.edu.ua

Kurbatova

Anna

kurbatova_anna@kneu.edu.ua

Nishtenko

Vladislav

nishtenko_vladislav@kneu.edu.ua

Marchuk

Dmytro

marchuk_dmytro@kneu.edu.ua

Kucher

Vladyslav

kucher_vladyslav@kneu.edu.ua

Miroshnikov

Ruslan

miroshnikov_ruslan@kneu.edu.ua

Zakharenko

Olena

zakharenko_olena@kneu.edu.ua

Memetova

Adilie

memetova_adilie@kneu.edu.ua

Kalinovska

Marharyta

kalinovska_marharyta@kneu.edu.ua

Boltian

Illia

boltian_illia@kneu.edu.ua

Gramak

Oleksandra

gramak_oleksandra@kneu.edu.ua

Lisovets

Iryna

lisovets_iryna@kneu.edu.ua

Khvastunov

Nikita

khvastunov_nikita@kneu.edu.ua

Shvorak

Anastasiia

shvorak_anastasiia@kneu.edu.ua

Bozhok

Aliesia

bozhok_aliesia@kneu.edu.ua

Sivoraksha

Anastasia

sivoraksha_anastasia@kneu.edu.ua

Daria

Kyreichuk

daria_kyreichuk@kneu.edu.ua

Voroshova

alena

voroshova_alena@kneu.edu.ua

Daryna

Babliak

daryna_babliak@kneu.edu.ua

Pohribna

Valeriia

pohribna_valeriia@kneu.edu.ua

Odehova

Valeriia

odehova_valeriia@kneu.edu.ua

Maryna

Dudnyk

maryna_dudnyk@kneu.edu.ua

Zaika

Oleksandra

zaika_oleksandra@kneu.edu.ua

Onykii

Yuliia

onykii_yuliia@kneu.edu.ua

Stanislav

Klymenko

stanislav_klymenko@kneu.edu.ua

Pimkin

Pavel

pimkin_pavel@kneu.edu.ua

Dankevych

Bohdab

dankevych_bohdab@kneu.edu.ua

Sakhno

Olha

sakhno_olha@kneu.edu.ua

Krasnoruzheva

Kateryna

krasnoruzheva_kateryna@kneu.edu.ua

Zorilo

Hanna

zorilo_hanna@kneu.edu.ua

Yana

Burlakova

yana_burlakova@kneu.edu.ua

Bondarenko

Volodymyr

bondarenko_volodymyr@kneu.edu.ua

Vialyi

Viktor

vialyi_viktor@kneu.edu.ua

Kopyl

Violetta

kopyl_violetta@kneu.edu.ua

Tishenko

Viktoriya

tishenko_viktoriya@kneu.edu.ua

Zakrevska

Stella

zakrevska_stella@kneu.edu.ua

Denysenko

Daniil

denysenko_daniil@kneu.edu.ua

Stepanenko

Andriy

stepanenko_andriy@kneu.edu.ua

Myrhorodska

Tetiana

myrhorodska_tetiana@kneu.edu.ua

Abugazlekh

Zhafar

abugazlekh_zhafar@kneu.edu.ua

Melnichenko

Mariia

melnichenko_mariia@kneu.edu.ua

Kniazev

Olexandr

kniazev_olexandr@kneu.edu.ua

Dolhykh

Daria

dolhykh_daria@kneu.edu.ua

Tkachenko

Mariia

tkachenko_mariia@kneu.edu.ua

Fedotova

Tetiana

fedotova_tetiana@kneu.edu.ua

Svystun

Anastasiya

svystun_anastasiya@kneu.edu.ua

Symonenko

Alina

symonenko_alina@kneu.edu.ua

Yankovska

Mariia

yankovska_mariia@kneu.edu.ua

Sereda

Yuliia

sereda_yuliia@kneu.edu.ua

Tkachenko

Viktoria

tkachenko_viktoria@kneu.edu.ua

Halenda

Nataliia

halenda_nataliia@kneu.edu.ua

Nazarenko

Evhenii

nazarenko_evhenii@kneu.edu.ua

Nechyporuk

Oleksandr

nechyporuk_oleksandr@kneu.edu.ua

Storchak

Kyrylo

storchak_kyrylo@kneu.edu.ua

Tupchienko

Sviatoslav

tupchienko_sviatoslav@kneu.edu.ua

Selezniova

Eugenia

selezniova_eugenia@kneu.edu.ua

Hryboiedova

Alisa

hryboiedova_alisa@kneu.edu.ua

Anastasia

Sosnyuk

anastasia_sosnyuk@kneu.edu.ua

Makara

Yana

makara_yana@kneu.edu.ua

Gonchar

Viktoria

gonchar_viktoria@kneu.edu.ua

Maievska

Alina

maievska_alina@kneu.edu.ua

Ivanov

Volodymyr

ivanov_volodymyr@kneu.edu.ua

Milevych

Vitalii

milevych_vitalii@kneu.edu.ua

Bespalko

Yelyzaveta

bespalko_yelyzaveta@kneu.edu.ua

Poberezhets

Olesia

poberezhets_olesia@kneu.edu.ua

Marharyta

Vasylenko

marharyta_vasylenko@kneu.edu.ua

Yurii

Linyvyi

yurii_linyvyi@kneu.edu.ua

Anastasia

Androshchuk

anastasia_androshchuk@kneu.edu.ua

Kulagina

Iryna

kulagina_iryna@kneu.edu.ua

Zhuravel

Valeriia

zhuravel_valeriia@kneu.edu.ua

Kiiko

Yuliia

kiiko_yuliia@kneu.edu.ua

Daryna

Ilina

daryna_ilina@kneu.edu.ua

Kaliberda

Kseniya

kaliberda_kseniya@kneu.edu.ua

Dyadchenko

Dmytro

dyadchenko_dmytro@kneu.edu.ua

Mariia

Shyshler

mariia_shyshler@kneu.edu.ua

Radchenko

Daniil

radchenko_daniil@kneu.edu.ua

Chupryna

Daryba

chupryna_daryba@kneu.edu.ua

 

Остання редакція: 04.04.20