Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Пошти 12.05.2020

Вхід через gmail.com вводячи пошту повність(разом з @kneu.edu.ua). Паролі - ваші електронні адреси, які були вказані, тому необхідно терміново змінити пароль. Сторінка доступна лише зареєстрованим користувачам.

Пошти в яких були вказані некорректні дані не були створені з причин використання кирилиці в пункті, де було необхідно вказати латинецею ваші дані. Заповніть форму повторно.

Serhii Boichuk serhii_boichuk@kneu.edu.ua
Alina Kharpaieva alina_kharpaieva@kneu.edu.ua
KSENIIA KRAIEVSKA kseniia_kraievska@kneu.edu.ua
POLINA NEVEDIUK polina_nevediuk@kneu.edu.ua
Anton Glushchenko anton_glushchenko@kneu.edu.ua
Olha Hubenko olha_hubenko@kneu.edu.ua
Maksym Ilchenko maksym_ilchenko@kneu.edu.ua
Victoria Liakhovetska victoria_liakhovetska@kneu.edu.ua
Olena Dotsenko olena_dotsenko@kneu.edu.ua
Stanislav Ploshnytsia stanislav_ploshnytsia@kneu.edu.ua
Khrystyna Sachek khrystyna_sachek@kneu.edu.ua
Polina Piatachenko polina_piatachenko@kneu.edu.ua
Anastasia Pastukh anastasia_pastukh@kneu.edu.ua
Anastasiia Kupriienko anastasiia_kupriienko@kneu.edu.ua
Natalia Hainiuk natalia_hainiuk@kneu.edu.ua
Alina Davydiuk alina_davydiuk@kneu.edu.ua
Daniil Kirsanov daniil_kirsanov@kneu.edu.ua
Oleksii Kaika oleksii_kaika@kneu.edu.ua
Oleksandra Buhrina oleksandra_buhrina@kneu.edu.ua
Daria Shevchenko daria_shevchenko@kneu.edu.ua
Yuliia Filonenko yuliia_filonenko@kneu.edu.ua
Diana Useinova diana_useinova@kneu.edu.ua
Marina Mykhailovska marina_mykhailovska@kneu.edu.ua
Olesia Petrunets olesia_petrunets@kneu.edu.ua
Alla Naumenko alla_naumenko@kneu.edu.ua
Dmitro Tabaliuk dmitro_tabaliuk@kneu.edu.ua
Mykhailo Kobets mykhailo_kobets@kneu.edu.ua
Oleksiy Drahun oleksiy_drahun@kneu.edu.ua
Ani Aivazian ani_aivazian@kneu.edu.ua
Dmytro Liubachyn dmytro_liubachyn@kneu.edu.ua
Karyna Nazarenko karyna_nazarenko@kneu.edu.ua
Oleksandra Artemenko oleksandra_artemenko@kneu.edu.ua
Alina Cherniavska alina_cherniavska@kneu.edu.ua
Illia Musiichuk illia_musiichuk@kneu.edu.ua
Anastasiia Marynych anastasiia_marynych@kneu.edu.ua
Ilona Sokol ilona_sokol@kneu.edu.ua
Yana Sharavska yana_sharavska@kneu.edu.ua

 

Остання редакція: 12.05.20