Дитячий відпочинок!!!27 Квітня 2016р.

Профспілка працівників Університету збирає попередні заявки для організації дитячого відпочинку. КМОППОНУ разом з міською владою проведено відповідні організаційні заходи для забезпечення оздоровлення дітей за наступними напрямами: ЛОК "Верховина", "Карпатські зорі" (Івано-Франківська область), "Сонячний берег" (Одеська обл.). Прохання членів профсплки попередньо повідомити профком про потребу у відпочинку та вказати бажаний місяць заїзду. Деталізація умов відбудеться після 10 травня (вартість, дати заїздів тощо), проте проведення попереднього моніторингу дасть змогу більш раціонально організувати заходи. Інформацію надавати або електронною поштою, або телефоном. З повагою, профспілка працівників.