27 лютого 2019 року запрошуємо Вас прийняти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених: «ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ У РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ»07 Грудня 2018р.

27 лютого 2019 року кафедра соціології та навчально-наукова лаборатоія «Соціологічна лабораторія» запрошує Вас прийняти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених: «ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ У РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ»

Шановні студенти, аспіранти, молоді вчені та колеги!

27 лютого 2019 року кафедра соціології та навчально-наукова лабораторія «Соціологічна лабораторія» запрошує Вас прийняти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених: «ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ У РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ». Детальніше про умови участі читайте в інформаційному листі конференції.

До участі запрошуються експерти, науковці, практики та усі зацікавлені!