Дорогі наші колеги! Вітаємо Вас з Днем науки!16 Травня 2020р.

Розвиток науки є запорукою економічного піднесення держави, а науковці є найважливішим інтелектуальним скарбом України, від якого залежить її майбутнє. День науки – це свято творчих, здібних, високоосвічених людей, які здатні робити виклик, ризикувати, досліджувати, експериментувати, йти до поставленої мети, не зважаючи на жодні перешкоди. Сьогоднішнє свято символізує високий інтелект, творчий пошук, духовну свободу, особистісний та професійний розвиток людини.

Пишаємося науковцями нашого факультету, адже завдяки їм розвивається наука у сфері економіки, педагогіки, соціології, психології та філософії. Така синергія сприяє створенню сприятливих умов для всебічного розвитку наших колег і студентів, тісній співпраці та забезпеченню міждисциплінарного підходу до наукових досліджень. Докладаємо зусиль, щоб наш факультет став великою науковою родиною.

Дякуємо за вашу плідну працю, наукові здобутки та досягнення, за компетентних, високопрофесійних фахівців, у розвиток яких кожен з Вас робить неоціненний внесок!

Бажаємо Вам натхнення, творчих звершень, успіхів у професійній діяльності! Щоб Ваша скарбничка щороку поповнювалася новими науковими здобутками! Мудрості та творчого запалу! Розумних, креативних, мотивованих студентів! Щоб Ваші наукові школи поповнювалися гідними послідовниками!