Конкурс для участі в навчальних візитах у рамках Erasmus проєкту PAGOSTE (організатор – Університет Констанца, Німеччина)22 Жовтня 2021р.

У рамках реалізації проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» передбачено участь 2 викладачів у навчальних візитах до Університету Констанца (Німеччина) протягом 21-27.11.2021.

Участь у тренінгу можуть взяти викладачі, які:

1) є співробітниками ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;

2) мають педагогічну/психологічну освіту та (або) науковий ступінь кандидата (доктора філософії, доктора) педагогічних/психологічних наук;

3) беруть участь у підготовці викладачів професійної освіти та навчання;

4) займаються дослідженням проблематики професійної освіти та навчання;

5) співпрацюють зі стейкхолдерами професійної освіти та навчання;

6) мають високий рівень мотивації щодо покращення професійної підготовки викладачів та співпраці зі стейкхолдерами на інституційному та/або національному рівнях;

6) володіють англійськоюмовою на рівні не нижче В2;

7) відповідають вимогам щодо в’їзду в Німеччину.

Викладачі мають підготувати такі документи:

1. Резюме (англійською мовою).

2. Мотиваційний лист(англійською мовою).

Для участі в навчанні викладачі мають надіслати пакет документів на пошту tsymbaliuk_svitlana@ukr.net з темою «Навчальний візит до Німеччини PAGOSTE» не пізніше 14.00 год. 29 жовтня 2021 р.

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі.

Подані претендентами документи розглядатиме експертна група, сформована із виконавців Erasmus проєкту PAGOSTE.

Викладачі будуть особисто поінформовані про результати відбору до 5 листопада 2021 р.