Алгоритм подачі документів вступника з використанням КЕП/ЕЦП16 Серпня 2022р.

АЛГОРИТМ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ВСТУПНИКА
 З ВИКОРИСТАННЯМ КЕП/ЕЦП

(ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ ДО КНЕУ)

Згідно Правил прийому для зарахування вступник має подати оригінали документів особисто, якщо з поважних причин це неможливо, то зарахування може бути проведено на підставі поданих сканкопій документів вступника з накладанням КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ (КЕП) вступника.

!!! ПАМ’ЯТАЙТЕ у випадку подання таких сканкопій, паперові оригінали документів мають бути подані до університету протягом 3-х місяців з моменту зарахування !!!

Для початку процесу ознайомтеся з нижче наведеною інформацією:

Як отримати електронний підпис?

Онлайн сервіс створення кваліфікованого електронного підпису

Онлайн сервіс перевірки кваліфікованого електронного підпису

Алгоритм дій вступника:

КРОК 1. Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком:

• документ, що посвідчує особу, у разі подачі ID-картки – з 2-х сторін та витяг з  Єдиного державного демографічного реєстру;
  • документ (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ та додаток до нього;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру (РНОКПП) (у разі подання паспорту-книжки);
  • документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсі та/або спеціальні умови на здобуття вищої освіти за кошти бюджету (якщо пільга належить батькам – свідоцтва про народження вступника)

КРОК 2. Накладіть кваліфікований електронний підпис вступника на кожен документ

!!! ВСТУПНИК НАКЛАДАЄ ВИКЛЮЧНО СВІЙ ОСОБИСТИЙ КЕП !!!

КРОК 3. Підписані КЕП документи надсилайте на електронну адресу prkom@kneu.edu.uaз вказанням у темі листа  прізвища, ім’я та по батькові вступника повністю.

!!!В листі додатково зазначити:

• Контактний  телефон
  •  Підписану власноруч заяву(можна підписати заяву за допомогою КЕП)надіслати вкладенням у цьому ж листі.

Скачати бланк заяви

Успіхів у вступі!