Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Аналітична система YouControl стала доступна в КНЕУ11 Жовтня 2017р.

Шановні викладачі та студенти!

ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" підписав меморандум із компанією YouControl з метою надання викладачам і студентам доступу до інформації щодо фінансового стану та репутації українських компаній.  За допомогою аналітичної системи можливо здійснювати перевірку контрагентів шляхом відстеження змін завдяки щоденному моніторингу відкритих державних реєстрів.

З 10 жовтня студенти можуть вільно використовувати наданий компанією ліцензійний акаунт аналітичної системи для навчальних цілей та підготовки наукових робіт. 
Доступ до акаунту здійснюється в приміщенні бібліотеки за аресоювул. Дегтярівська, 49-г, 3 поверх, кім. 301 (зал електронних ресурсів)

YouControl — аналітична система, яка з понад 40 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП.Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.


Корнилюк А.В., к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу