Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Кар'єрний форум від провідних роботодавців20 Жовтня 2020р.

   Сьогодні, 20 жовтня, в нашому університеті розпочався перший кар'єрний форум онлайн Career-talk in KNEU 2020, який триватиме три дні.

    В умовах карантинних обмежень такий форум – чудова можливість  познайомитися з провідними роботодавцями та топовими компаніями; з перших вуст дізнатися про вимоги до кандидатів, особливості працевлаштування;адаптацію на новому робочому місці та розвиток кар’єри; роботу під час карантину в компанії. 

   «Що таке форум?  У давнину – площа в центрі стародавнього Риму. Сьогодні  – це широкі представницькі збори ініціативних однодумців, що прагнуть збудувати активну кар’єрну позицію молодих людей», – привітала всіх учасників директор Центру  зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» Оксана Володимирівна Чуб.

   В перший день форуму відбулося  знайомство з чотирма компаніями.

    Genesis, яку презентували Євгенія Касакова та Анастасія Овчаренко,  — це міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу.  Майже всі керівники Genesis почали керувати  проєктами і напрямками бізнесу до 27 років. Адже створено чудові можливості для навчання: тренінги та семінари, корисна література, курси англійської та участь у ключових заходах IT-індустрії по всьому світу.

    Компанія Dentsu Aegis Network , про яку розповіла  Олена Даниленко, успішно займається розміщенням реклами, створює бренди і розвиває їх в Україні та за її межами.  

    Українська продуктова ІТ-компанія Jooble працює на ринку 71-ї країни світу. Продукт компанії - сайт з пошуку роботи, щоденна аудиторія якого становить понад 4,5 млн. користувачів. «З постійно відкритих 50 вакансій майже кожен зможе найти для себе щось цікаве», - наголосила  Евеліна Васильєва.

   «Baker Tilly — одна з найбільших та найуспішніших аудиторських та консалтингових компаній України, - розповіла Галина Христіанінова. -   Основні напрями діяльності — аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, незалежна оцінка, трансфертне ціноутворення та послуги з бухгалтерського обліку».

 

     ПОРАДИ ВІД РОБОТОДАВЦІВ  

     Кожна компанія має свої особливості, але й багато спільного у пошуках нових співробітників.

 

  • Навчити можна кожного, якщо є бажання розвиватися.  
  • Цінується гнучкість,  інновації, амбіції, вміння брати відповідальність на себе.
  • Важливим є знання англійської мови.
  • Ініціатива не карається. Навпаки, це круто, якщо хочете запустити власний проєкт!
  • Тестування покаже, чи готові ви  працювати за обраним  напрямом і зрозуміти, яка саме робота на вас чекає.
  • Зазвичай роботу шукають, починаючи з третього курсу. Але вже на першому - поцікавтесь, які є вакансії, хто саме потрібен роботодавцям.
  • Чи є можливість працювати в компаніях людям,  які губляться на публіці? Звичайно, у кожного свій темперамент. Доведено, що інтроверти дуже добре займаються розробкою, аналізом даних, працюючи на спільний результат.

    Насамкінець першого дня форуму  усіх надихнула директор Центру «Перспектива» Оксана Чуб:  «Дух оптимізму нехай кличе вас у дорогу!»

 

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)