Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Кар’єрний форум: день другий21 Жовтня 2020р.

В університеті продовжується кар'єрний форум Career-talk in KNEU 2020 у форматі онлайн.

Учасників форуму – представників шести компаній – привітала директор Центру зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» Оксана Володимирівна Чуб.

 

?Компанія AB InBev Efes є одним із лідерів українського пивоварного ринку, має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Серед проектів: «День відповідального споживання пива», «Випив – за кермо не сідай», «Сімейна розмова. Чек-лист для батьків».

  • Представник Анна: «Для нас важливе психологічне здоров’я співробітників. Фіксуйте свої досягнення щодня. Це стимулюватиме вас до постійного розвитку. Практику віддаленої роботи після карантину, скажімо, два-три дні на тиждень, на мою думку, буде збережено. Ми не втратили ефективності».

???Компанія KPMG надає фінансові послуги, консультує компанії, як переходити на міжнародні стандарти якості . Офіс знаходиться у Києві та Львові.

  •  Представник Анастасія: «Якщо є відповідні знання, ви можете поєднувати роботу у кількох відділах. Робота в команді – це можливість висловити свою точку зору».

???? Відома компанія Procter&Gamble вже понад 180 років пропонує споживачам з усього світу одне з найширших портфоліо якісних та інноваційних брендів.

  •  Представник Юрій: «Наші співробітники мають різні хобі, захоплення, тобто доповнюють один одного. Ніколи не зупиняємо навчальний процес, вважаємо, що 70% навчання отримується з досвідом».

???? Компанія Coca-Cola HBC вгамовує не лише спрагу мільйонів споживачів, а й спрагу до зростання співробітників.

  •  Представник Ольга: «Завжди орієнтуємося на клієнта, цінується уміння виявляти потребу. Тому пізнавайте себе, щоб знати свої «плюси» та «мінуси».

???? Deloitte – найбільша компанія в світі з надання професійних послуг в сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, оцінки ризиків, податкових та юридичних консультацій.

  •  Представник Олена: «Наше кредо - позитивне ставлення до життя. Святкуємо наші перемоги, надаємо безкоштовні консультації. Турбуємось про своє здоров’я».

???? АТ «Сiтiбанк» Citi Ukraine надає фінансові послуги в будь-який час доби.

  •  Представник Віта: «Студенти можуть працювати неповний робочий день. Перевагу надаємо тим, хто добре володіє англійською мовою».

???? Насамкінець проведено рандомний розіграш призів серед зареєстрованих учасників, які отримали у подарунок книгу з практичними порадами та гру «Чікагська біржа». Переможцем став Максим Удочкін. Аналогічний подарунок отримала Софія Горбатенко, яка задала найбільше запитань у чаті.

???? P.S. Бажаєте познайомитися з іншими компаніями - дивіться відеозапис Career-talk in KNEU 2020, день 1
https://www.youtube.com/watch?v=n4ECXxKVwC4...

 

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (скріншоти)