Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Вшанування пам’яті Антона Цедіка, героя АТО18 Лютого 2021р.

         «Людина веселої вдачі із загостреним почуттям справедливості», «Сказавши слова, відповідав за них», «Хотів стати істориком, і сам став історією»…

    Саме так характеризували випускника нашого Університету, учасника Майдану, Героя АТО Антона Цедіка під час зустрічі, що   відбулась у Науковій бібліотеці імені М. В.  Довнар-Запольського.

    Спогадами про Антона поділилися його мати Ольга, директор Полтавської гімназії  Олена Голтвяниця, друг Максим Горбонос,  побратими, викладачі КНЕУ.

     Народився він у 1987 р. у Полтаві. У школі та гімназії  захоплювався історію, політикою та військовою справою.  У 2004 р. вступив на факультет міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ. Невдовзі став студентом заочної форми  історичного  факультету КНУ імені Тараса Шевченка.  Цікавився релігією та культурою народів світу, вивчав східну філософію і старослов'янські обряди.

     У 2007 р. служив у спецпідрозділі «Барс», був командиром відділення розвідки, заступником командира взводу. У 2014 р.  був учасником звільнення населених пунктів Донецької та Луганської областей. Загинув 29 серпня того ж року під час виконання бойового завдання…

     P.S. Докладніше про патріота України, Героя АТО  читайте  у книзі  «Антон «Еней» Цедік – правдива Душа в пошуках Істини».