Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Цифрова культура та бізнес-моделі банків23 Травня 2019р.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Цифрова трансформація банків в Україні», що відбулася 23 травня в КНЕУ, 
зібрала представників НБУ, Ради НБУ, комерційний банків, фінансово-кредитних установ.

«Цифрова технологія – майбутнє, яке вже сьогодні охоплює всіх», - наголосила на відкритті конференції завідувач кафедри банківської справи Людмила Олександрівна Примостка.

Проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Михайлович Колот у вітальному слові зазначив: «Світ змінюється на очах, і кінець світу настав, натомість старому прийшов новий – нестійкий, напівреальний, напіввіртуальний. Гуру, письменник Пауло Коельо сказав: «Саме в той період, коли я відповів на всі запитання, з’явилися нові, із зовсім іншим змістом». Сьогодні у присутніх є нагода почути один одного, у залі мають керувати наукові думки».

Професор кафедри банківської справи, голова Правлінні УМВБ Анатолій Іванович Гулей зазначив, що найкращі показники у тих банків, що застосовують цифрову технологію. «Бізнес-модель банків змінюється, особлива роль належить штучному інтелекту в обслуговуванні клієнтів та перепідготовці персоналу».

Учасники першої сесії обговорили переваги цифрової технології у банківській діяльності, а також технічні та фінансові ризики. Розглянуто нові моделі управління та стратегії розвитку. Теми другої сесії: Fin-tech у банківському середовищі, нові кейси блокчейн-технологій Big Data та аналіз ризиків у сфері мікрокредитування, юридичні аспекти. Третя сесія присвячена питанням кібербезпеки та захисту персональних даних.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)