Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Молчанова Еллана Юріївна

Кафедра: Кафедра міжнародної економіки
Посада: Доцент кафедри міжнародної економіки
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 19 років
Біографія:

Закінчила Інститут економіки, управління та господарського права зі спеціальності економіка підприємства. Працювала, за суміщенням, методистом кафедри міжнародної економіки та методистом деканату факультету міжнародних відносин Університету КРОК, заступником декану факультету міжнародних відносин та керівником міжнародних проектів з нематеріальної сфери виробництва Університету КРОК. Займала посади асистент, старшого викладача та доцента кафедри міжнародної економіки Університету КРОК. В даний час обіймає посаду доцента кафедри міжнародної економіки КНЕУ, а також , була позаштатним співробітником німецької компанії VNR Verlag fur die Deutsche Wirtschaft AG з питань виходу компанії на український ринок та її діяльності на українському ринку. У 2009 р. викладала на англійській мові в філії австрійського університету КРЕМС в Україні. З лютого 2013 р. заступник декану факультету МЕіМ КНЕУ.

Викладала дисципліну глобальний бізнес на англійські мові в  бізнес-школи Університ Редлендс, м. Редлендз, Каліфорнія, США, серпень-жовтень 2016, та Економіку для бізнесу в травні-червні 2017 р.

заступник голови НМК 5. Науково-методична комісія з соціальних наук та журналістики, квітень 2016 р. – по теперішній час; член науково-методичної підкомісії 292 «Міжнародні економічні відносини», квітень 2016 р. – по теперішній час