Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Швиданенко Олег Анатолійович

Кафедра: Кафедра міжнародної економіки
Посада: Професор кафедри міжнародної економіки, директор Інституту енциклопедичних досліджень з економіки
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 20 років
Біографія:

Швиданенко Олег Анатолійович, 1975 року народження. Закінчив у 1994 році середню загальноосвітню школу № 179 в місті Києві. В 1997 році закінчив з відзнакою факультет міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю Міжнародна економіка , та отримав кваліфікацію Магістр.
У 2000 році закінчив Школу фінансів та менеджменту університету Лінкольншир та Хамберсайд, м. Лондон, Великобританія і здобув кваліфікацію магістра з ділового адміністрування (МБА) за спеціальністю Фінанси.
З вересня 1999 року по теперішній час працює на посаді професора кафедри міжнародної економіки ДВНЗ Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. За ефективну навчально-методичну та наукову роботу у 2003 році отримав вчене звання доцента.
У 2001 році призначено на посаду заступника завідувача, яку він обіймав до вступу у 2004 році до докторантури ДВНЗ Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.
Кандидат економічних наук з 1999 року. Кандидатську дисертацію захистив у Спеціалізованій вченій раді при Київському національному економічному університеті. Доктор економічних наук з 2008 року за спеціальністю 08.00.02 - Світове господарство і міжнародні економічні відносини.
У 2005 році став першим переможцем конкурсу молодих вчених міжнародного фахового наукового журналу Міжнародна економічна політика., що проводився в Київському національному економічному університеті за сприянням Центру торгової політики і права Оттави (Канада) при Карлтонському університеті і Університеті м. Оттава та Канадського агентства міжнародного розвитку (СІDA). У 2008 році став стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих вчених 2008-2010 р.р. У 2009 році став лауреатом премії Президента України для молодих вчених 2009 року.
З вересня 1999 року по теперішній час працює на посаді професора кафедри «Міжнародної економіки» Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». З березня 2010 року призначений директором Інституту енциклопедичних досліджень з економіки ДВНЗ Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

З березня 2020 року призначений директором Інституту глобальної економічної політики ДВНЗ Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Член спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій - спецрада 26.006.02, ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України,  08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини

Член спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій - спецрада Д 58.082.01, Тернопольский національний економічний університет Міністерства освіти і науки України

Викладає наступні дисципліни: Міжнародна економіка, Управління міжнародною конкурентоспроможністю, Глобальне конкурентне лідерство, Інтелектуальне лідерство, Strategic Management and International Competitiveness, Management and Organisational Behaviour.