Інститут інформаційних технологій в економіці

Навчально-науковий інститут "Інститут інформаційних технологій в економіці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана" створено 01 квітня 2017 року на базі факультету інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана" наказом ректора  від 31.03.2017р. №242.

З 01 лютого 2022 року Інститут інформаційних технологій в економіці змінив місце розташування - адміністративні приміщення та навчальні аудиторії зараз розміщено за адресою: м.Київ, вулиця Дегтярівська 49-г у 2-му та 3-му навчальних корпусах.

Другий навчальний корпус:

Аудиторії 27, 28, 29 - Кафедра інформатики та системології

Аудиторії 73, 74, 75 - Кафедра комп'ютерної математики та інформаційної безпеки

Аудиторії 83, 84, 85 - Кафедра інформаційних систем в економіці

Третій навчальний корпус:

Аудиторія 064 - Деканат денної та заочної форм навчання

Аудиторія 062а - заступник директора Інституту

Аудиторія 063 - директор Інституту

Аудиторії 085, 085а, 088 - Кафедра математичного моделювання та статистики

Нагороди:

Положення про Інститут

Стратегічні пріоритети розвитку Інституту в умовах інформаційного економічного простору

Створення факультету інформаційних систем і технологій (з 01 квітня 2017 року - Навчально-науковий інститут "Інститут інформаційних технологій в економіці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана") — одне з найяскравіших свідчень розвитку нашого навчального закладу. Із заснуванням факультету механізованої обробки економічної інформації (1964 р.) було покладено початок підготовки фахівців з машинної обробки економічної інформації, а отже закладено теоретичну і практичну базу даної спеціальності, яка проходила наукове і методичне визрівання в надрах спеціальностей економічного напряму.

Детальніше про Інститут »

Остання редакція: 21.11.23
Вступникам

Перелік освітніх програм, за якими здійснюватиметься підготовка