Івасів Ігор Богданович

Кафедра:Кафедра банківської справи та страхування
Посада:професор
Вчене звання:професор
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Стаж роботи:32 роки
Біографія:

У 1985 році закінчив середню школу №6 м.Тернополя. В 1991 році з відзнакою закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю «Фінанси та кредит» (спеціалізація «Кредит»). Працював у комерційних структурах, банках та фінансових установах. Навчався у аспірантурі та докторантурі кафедри банківської справи Київського національного економічного університету під керівництвом професора А.М.Мороза. Здобув вчений ступінь кандидата економічних наук (кандидатська дисертація: «Комерційні банки в інфраструктурі фінансового ринку», 1997) та доктора економічних наук (докторська дисертація: «Вартість банку: теорія та управління», 2009).

Здійснював наукове керівництво здобувачів, які отримали наукові ступені доктора економічних наук та кандидатів економічних наук.

Автор понад 150 наукових публікацій та навчально-методичних праць.