ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні напрямки розвитку страхового ринку України»27 Квітня 2016р.

20 квітня 2016 року відбулась зустріч студентів 2 курсу факультету маркетингу з представником Європейського університету, організована викладачами кафедри іноземних мов факультету маркетингу.

Анна Влодек, яка очолює відділ із звязків зі студентами у ЄУ підготувала та провела презентацію англійською мовою на тему: "Особистий брендинг та присутність у соцмережах".

Студенти брали активну участь в обговоренні актуальних питань, а найактивніші з них навіть отриали приємні подарунки.

За словами студентів подібні заходи було б добре проводити частіше, оскільки вони дають змогу попрактикуватись у спілкуванні іноземною мовою та перевірити свої знання на практиці.