Екскурсія на ПрАТ «Вентиляційні системи» 28 листопада 2023 року01 Грудня 2023р.

Сонячним морозним ранком 28 листопада 2023 року, вихопивши вдалий час між примх погоди, наша група, яка складалася зі студентів, що навчаються на рідному факультеті за програмами «Економіка підприємства»,  «Економіка агробізнесу та агротрейдинг», «Економічна аналітика», «Менеджмент бізнес-організацій» вирушила на університетському автобусі до передмістя Києва на виробничі потужності ПрАТ «Вентиляційні системи». А підприємство, треба визнати, - хороше, потужне, знане у половині країн світу, які із задоволенням купують та використовують його якісну і інноваційну продукцію. Пройшовши за майже три десятки років нелегкий  шлях від локального дистриб’ютора до виробника – одного зі світових лідерів у галузі вентиляційного обладнання, ставши коштовним активом міжнародної Blauberg Group, компанія, не зважаючи на драматичні реалії сьогодення, продовжує свій поступ. Так у нещодавно опублікованому рейтингу 200 лідерів економіки України, складеному журналом Forbes Ukraine, ПрАТ «Вентиляційні системи» посіло почесне п’яте місце серед представників вітчизняного машинобудування.

Відвідали чимало цехів, вживу побачили добросовісну працю робітників, спостерігали як матеріали, перетворюються на окремі напівфабрикати, з яких складаються вже готові вироби, якість котрих потім перевіряється на спеціальних випробовувальних стендах. Продукція підприємства включає такі номенклатурні позиції, як побутові, комерційні та промислові вентиляційні системи, централізовані та децентралізовані притічно-витяжні установки з рекуперацією тепла, повітророзподільчі пристрої, які потрібні як для домогосподарств, так і для бізнесу.

Дякуємо підприємству, а також чарівному екскурсоводу Олесі Бойко яка відповіла на безліч наших питань щодо історії компанії,  технологічних процесів, логістики, маркетингу, управління персоналом, економічної безпеки, сертифікації систем якості.

Плекаємо надію на розвиток плідної, взаємовигідної і тривалої співпраці з ПрАТ «Вентиляційні системи» у вже недалекому майбутньому.

Керівник проектної групи (гарант) підготовки здобувачів на першому (бакалаврському) рівні ОПП «Економіка підприємства»,

к.е.н., доц. Дмитренко А.І.