Запрошуємо взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» 29-30 березня 2021 року07 Березня 2021р.

Запрошуємо взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» 29-30 березня 2021 року. Конференція відбудеться у дистанційній формі впродовж 29-30 березня 2021 року.

Мета конференції: наукове обґрунтування підходів до розвитку інноваційного підприємництва в Україні, забезпечення економічного зростання та підвищення національної конкурентоспроможності.

Робота конференції планується за такими тематичними напрямами:

1. Сучасні тенденції розвитку інноваційного підприємництва: глобальний та національний вимір.

2. Бізнес-моделі підприємництва в цифровій економіці.

3. Start-up -менеджмент: теорія та досвід.

4. Формування екосистем академічного підприємництва

5. Менеджмент інтелектуальної власності: сучасні виклики та можливості

6. Комерціалізація медичних інновацій та ефективні моделі просування стартапів у сфері охорони здоров’я

7. Розвиток малого та середнього бізнесу та Smart-спеціалізація регіонів.

До участі в конференції запрошуються представники наукової та освітянської спільнот, державних установ, громадських організацій та бізнес-структур.

Під час роботи конференції заплановано обговорення матеріалів учасниківконференції у форматі онлайн-форуму.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ - БЕЗКОШТОВНА.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції до 21 березня 2021 року необхідно:

·      Заповнити он-лайн заявку на участь у конференції та прикріпити тези доповіді:

·      Відправити на електронну скриньку конференції копію документа про сплату коштів за сертифікат учасника конференції.

Завантажити Інформаційний лист конференції

Завантажити приклад оформлення тез

Участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»» – це добра нагода для формування соціального та ділового партнерства Вашої організації (навчального закладу, підприємства, компанії) з провідним економічним дослідницьким університетом України!

КОНТАКТИ

Поштова адреса: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кафедра бізнес-економіки та підприємництва, просп. Перемоги, 54/1, кабінет 236, м. Київ, Україна, 03680

Електронна адреса: kneukep@gmail.com (для листування з питань конференції вказувати тему «КОНФЕРЕНЦІЯ 2021»).

Телефони оргкомітету:

(044) 371-61-52 - кафедра бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ – загальні питання.

(050) 945-51-17 – Кужель Марина Юріївна питання формування електронної збірки тез.

(063) 281-46-76 - Данильченко Сергій Станіславович – питання організації онлайн- участі у конференції та онлайн-форумі.