23 листопада 2017 року відбулась відкрита лекція Геращенка Олексія26 Листопада 2017р.

23 листопада 2017 року кафедра економіки підприємств, за підтримки Наукового студентського товариства, організувала лекцію Олексія Геращенка "Економіка майбутнього і Як бути успішним в новітній економіці".

Олексій Геращенко - викладач авторських фінансових курсів в Києво-Могилянській бізнес-школі, лектор Відкритого університету Майдану, Creative Management Camp, Impact Academy, Вільної школи економіки, експерт громадянської платформи “Нова країна”, розробник 3 навчальних онлайн-курсів на платформі Prometheus , засновник інтелектуального культурного Вільного простору Freud House.

Лекція була змістовною, дуже цікавою та актуальною для всіх присутніх. Щиро дякуємо Геращенку Олексію за його внесок у становлення сучасного розуміння економіці майбутнього у студентів та всіх присутніх. І особисто доценту кафедри економіки підприємств Шергіної Л. А. – за ініціативність і організацію!