13 березня 2019 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся фінал Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science -2019»20 Березня 2019р.

Конкурс проводиться з метою залучення студентів до участі у міжнародних наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Технологічний інститут Нінбо Чжецзянського університету (Китай), Інститут прикладних наук і містецтв (Швецарія), Аріельський університет (Ізраїль), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Познанський університет природничих наук (Польща), Телавський університет ім. Я. Гогебашвілі (Грузія), Русенський університет «Ангел Кинчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого (Білорусь).

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

• харчова наука і технологія;
  • економіка і управління;
  • автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем;
  • ІТ-технології та кібербезпека;
  • енергетика та енергоефективність;
  • екологія та охорона навколишнього середовища;

За результатами конкурсу диплом IІ ступеня за напрямом “Економіка і управління” отримали студентки Катерина Заїка та Діана Солтис. Науковий керівник – доцент кафедри економіки та підприємництва - Шевчук Наталії Валентинівни.

Щиро вітаємо переможців та їх наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших наукових досягнень!