Співпраця - запорука успіху!21 Листопада 2019р.

Сьогодні пройшла зустріч молодих науковців Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона Національної академії наук України, керівництва Інноваційного центру наукової установи «Київський академічний університет» на чолі з директором д.ф-м наук Антонюк О. В. та завзятих студентів Київського національного економічного університету ім.Вадима Гетьмана під керівництвом професора кафедри бізнес-економіки та. підприємництва д.е.н. Лігоненко Л.О.

Під час дискусії розглядалися такі питання:

❗️ Можливості налагодження трансферу технологій , розробки стартап-проектів на базі наукових наробок Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона у співпраці з Інноваційним центром наукової установи «Київський академічний університет» та Київським економічним університетом ім.Вадима Гетьмана ;

❗️ Наявність інвестиційно привабливих наукових проектів та розробок , готових для практичної реалізації; перспективи їх комерціалізації;

❗️Структуризація шляху від наукової розробки до її практичної реалізації (бізнес впровадження); значення «гарно пакування» (презентації) інтелектуального продукту для пошуку та залучення інвестора;

❗️ Просування Громадської організації Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона засобами PR.

❗️Проблемні питання сучасних інтернет- платформ пошуку партнерів, грантового та конкурсного фінансування наукових розробок молодих науковців.

Натхненні поставленими цілями учасники зустрічі проведи coffee break за неформальною бесідою☕️????

Сподіваємося цей проект буде успішним та хорошим стартом для молоді !