Профорієнтаційний десант кафедри в школах Києва04 Грудня 2019р.

На зламі осені і зими (29.11 І 2.12) продовжив відчуття вчителя перед 9им, 10им й 11им класом. Для учнів 185 і 304 шкіл на базі Святошинського МНВК було проведено 8 уроків на тему розвитку підприємницьких компетенцій (компетентності підприємливості в освітньому світі). Вірним інструментом-помічником була бізнес-симуляція ViAL+. Діти різні, по-різному реагували, але кожен взяв щось своє. Хтось захотів заглибитися в бізнес-середовище, хтось зрозумів, що коштів є обмежена кількість, хтось побачив ідеї для себе. Приємно, коли ІКТ допомагають дітям, а вища школа може спілкуватися із середньою. Так вибудовуємо мости між нашим Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана і учнями.
Дуже дякую директору Ользі Миколаївні Ревнюк і доценту кафедри бізнес-економіки та підприємництва Дзюбенк Любові Миколаївні за створення умов, радушний прийом і незмінну підтримку.
Разом ми сила!

Виталий Паздрий