21 грудня 2020 року відбувся методичний семінар, присвячений удосконаленню підготовки курсових робіт на другому курсі бакалаврського рівня25 Грудня 2020р.

Модератори:  доц.Вострякова В.Ю., керівник проєктної групи; доц.Дмитренко А.І., керівник проєктної групи

Під час семінару було розглянуто такі ключові питання:

1.     Місце курсової роботи в навчальному плані. Компетентності та результати навчання, що має забезпечити курсова робота.  2.     Змістовні та процедурні аспекти підготовки курсової роботи. Врахування особливостей спеціальності