Про участь у І етапі VІ Всеукраїнського студентського турніру з історії03 Листопада 2017р.

1 листопада 2017 року відбувся І етап VІ Всеукраїнського студентського турніру з історії серед студентів ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана". У турнірі взяли участь (у складі команди) студенти ІІ курсу спеціальності "Економічна кібернетика" Д.Феденко, А.Булижко та М.Овчарук (керівник - к.е.н., ст. викл. К.В.Лопух) та студенти І-ІІ курсів спеціальності "Право" В.Фарапонов, О.Чучман та Д.Данильченко (керівник - проф., д.і.н. Дудко І.Д.).

Студенти достойно виступили у боротьбі за право представляти наш університет на Всеукраїнському турнірі з представниками юридичного інституту, вразивши членів журі зацікавленістю різними аспектами історичного, зокрема історико-економічного, розвитку суспільств Європейської цивілізації.

Довідка. VI Всеукраїнський студентський турнір з історії (проводиться на базі Київського університету Бориса Грінченка) - це командне творче змагання серед студентів вищих навчальних закладів з історичної тематики дискусійного характеру. Основні завдання турніру - активізувати пізнавальну діяльність студентів та вміти виступати перед аудиторією, відстоювати власну точку зору, бути здатним генеруватинові ідеї і творчо мислити.