Міжнародний бізнес-форум "Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство" 21 листопада 2019 року26 Листопада 2019р.

В рамках фасилітаційної сесії "Професійні дорадчі комітети: модель взаємодії університету і бізнесу", обговорювались питання підвищення якості розробки та реалізації освітніх программ через залучення до цього процессу усіх стейкхолдерів: бізнес, студентів, випускників, професійні та громадськф організації, викладачів та учасників проектних груп по розробці освітніх программ.

Активна дискусія була огранізована викладачами кафедри менеджменту проф.Вербою В.А., доц.Щербиною О.В., доц.Осокіною А.В. в рамках проведення VII Міжнародного бізнес-форуму КНЕУ «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство», який пройшов 21 листопаду у КНЕУ.

За активної участі викладачів кафедри проф. Сагайдака М.П., проф.Батенко Л.П., проф.Прохорової О.В., проф.Соболя С.М., доц. Соболєвої Т.О., доц.Ліфінцева Д,С., доц.Шатілової О.В., доц.Лазаренко Ю.О., Кубарєвої І.В. та представників бізнесу, викладачів, студентів, було проведено плідну роботу та визначено форми участі та взаємодії різних зацікавлених сторін у створенні і реалізації сучасних освітніх програм, в першу чергу, за напрямом «Менеджмент».

Результатом спільної роботи протягом 2-х годин стало:

1) узгодження моделі взаємодії викладачів, фахівців-експертів з бізнесу та студентів в процесі ініціації і
вдосконалення освітніх програм; експертизи навчальних планів та дисциплін; вибору форм і методів навчання для забезпечення очікуваних програмних результатів;

2) визначення ролей і функцій учасників професійних дорадчих комітетів, які створюються в КНЕУ із представників бізнес-спільноти.