Третій (освітньо-науковий) рівень освіти PhD

На розгляд спільноти усіх зацікавлених сторін виноситься проект освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності 073 «Менеджмент» набору 2021 року.

Освітньо-наукова програма є нормативним документом, який регламентує нормативні, компетентністні, кваліфікаційні, організаційні, навчальні та методичні вимоги підготовки здобувачів третього освітньо-наукового рівня у галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 073 «Менеджмент».

Освітньо-наукова програма заснована на компетентністному підході підготовки докторів філософії (PhD) відповідно до вимог «Тимчасового Стандарту вищої освіти. Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти. Ступінь «Доктор філософії». Галузь знань 07 "Управління та адміністрування", спеціальність 073 "Менеджмент", який затверджено Вченою радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 30 вересня 2019 р., протокол №2.

Із текстом ОНП можна познайомитись за посиланням: «ОСВІТНЬО – НАУКОВА ПРОГРАМА підготовки здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-наукововму) рівні «МЕНЕДЖМЕНТ - проєкт.

В процесі розробки та обговорення ОНП було проведено всебічний аналіз усіх її компонентів, здійснено порівняння із ОНП інших ЗВО, а також проаналізовано основні тенеденції на ринку праці з метою отраминня випускниками конкурентних переваг при подальшому працевлаштуванні. Із резутатами проведеного аналізу можна ознайомитись за посиланнями: "Аналіз ОНП інших ЗВО та місії""Аналіз ринку праці та рейтинги КНЕУ".

Зауваження та пропозиції просимо надсилати, заповнивши анкету, на електронну пошту sahaidak@kneu.edu.ua або передавати в к. 243 1 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» протягом 30 днів з дати розміщення.

Гарант освітньо-наукової програми – Сагайдак Михайло Петрович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту

Форма зворотнього зв’язку